خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نماز جمعه در تاریخ ۶/۷/۱۳۹۷

خطبه های نماز جمعه در تاریخ ۶/۷/۱۳۹۷

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۶/ ۷/ ۱۳۹۷به امامت حجت الاسلام و المسلمین شیخعلی  امام جمعه موقت گلپایگان .

 

– امام جمعه موقت گلپایگان گفت:

پیام دفاع مقدس برای جنگ اقتصادی امروز این است که تا زمانی که پول شویی، اختلاس و ربا با چاشنی افکار سکولار بر جامعه حاکم باشد نتیجه‌اش فقر و بدبختی است.

 حجت الاسلام  مصطفی شیخعلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور ارزش‌ها و از خودگذشتگی هایی است که اعتبار و آبروی این کشور را به جهانیان نشان داد.

امام جمعه موقت گلپایگان افزود: پیام دفاع مقدس برای جنگ اقتصادی امروز این است که تا زمانی که کد رمزهایی مثل پول شویی و اختلاس و ربا با چاشنی افکار سکولار بر جامعه حاکم باشد نتیجه‌اش فقر، فلاکت و بدبختی است؛ اما اگر به معنای واقعی کلمه انفاق و حرمت و از خودگذشتگی و کسب حلال بر این جامعه حاکم شود در این دفاع پیروز می‌شویم.

وی افزود: زمانی که فکر و اندیشه الهی باشد این کشور از جنگ اقتصادی که دشمن ایجاد کرده نجات پیدا خواهد کرد.

شیخعلی با گرامیداشت یاد و خاطره فرماندهان شهید کشور، تصریح کرد: هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی است، مأموران آتش نشانی برای سلامت مردم و اطفای حریق در تمام سال ایثار گری می‌کنند.

وی با اشاره به حضور رییس جمهور در اجلاس سالانه سازمان ملل، افزود: در اجلاس سالانه سازمان ملل آمریکایی‌ها از قبل با جنجال فراوان تلاش داشتند که با منازعه ساختگی خود ایران را به سازمان ملل بکشانند.

امام جمعه موقت گلپایگان افزود: در این زمینه دو گام پیش رو داشتند که نخست در مجمع سازمان ملل و دوم در شورای امنیت بود، در مجمع عمومی سازمان ملل ترامپ نتوانست آمریکا را از انزوا خارج کند؛ بلکه زمینه‌ای فراهم کرد که توجهات به سمت ایران و ایرانیان جلب شود و بار دیگر حقانیت ایرانیان در این مجمع ثابت شود.

وی ادامه داد: در اجلاس سالانه سازمان ملل نطق رییس جمهورمان با سال‌های گذشته متفاوت بود تا جایی که طبق نظریه کارشناسان سخنرانی ۱۵ دقیقه‌ای  رییس جمهور محکم و بجا بود.

شیخعلی گفت: پس از سخنرانی رییس جمهور فضایی که در مجمع سازمان ملل ایجاد شد در طول تاریخ جلسات مجمع سازمان ملل بی‌سابقه بود، سخنرانی ترامپ که مورد تمسخر رؤسای سایر کشورها قرار گرفت نشان دهنده این بود که آمریکا امروز منزوی‌تر، منفورتر و بدهکار تر از گذشته شده است.

وی تأکید کرد: مردم وضعیت اقتصادی خوبی ندارند و مشکلات موجود کمر شکن است، برخی وزرا به وظایف خود عمل نمی‌کنند و مسبب ایجاد رکود اقتصادی شدند.

امام جمعه موقت گلپایگان ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی در شهر اهواز، افزود: دشمن زمانی که به ضعف و ناتوانی می‌رسد به ترورهای کور اقدام می‌کند، کسانی مدعیان حقوق بشر هستند با فروش نفت عربستان تروریست‌ها را حمایت می‌کنند.

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

راه های برقراری ارتباط با دفتر امام جمعه: آدرس : خیابان مسجد جامع مصلای بزرگ شهرستان شماره تلفن تماس های مردمی : 03157427777 شماره تلفن داخلی ارتباط با روابط عمومی و پشتیبانی سایت : 109 تلفکس : 03157421103
رفتن به بالا