نماز عید فطر

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز عید فطر در تاریخ ۱۳۹۷/۳/۲۵به امامت آیت الله سید علی طهماسبی امام جمعه گلپایگان

امام جمعه گلپایگان:

دولت باید یارانه را به بخش کشاورزی برگرداند

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه مسئولان باید برای امنیت غذایی تلاش کنند و دولت نیز یارانه را به این بخش برگرداند، گفت: متاسفانه همه ی یارانه ها در بخش کشاورزی حذف شده است که این باعث دلسردی کشاورزان شده است. .

آیت الله سید علی طهماسبی در خطبه های نماز عید سعید فطر که در فضای ورزشگاه تختی گلپایگان برگزار شد، اظهار داشت: دولت باید یارانه را به بخش کشاورزی برگرداند..

امام جمعه گلپایگان با گرامیداشت ۲۷ خرداد روز جهاد کشاورزی و تاکید بر اهمیت امنیت غذایی در کشور، عنوان کرد: امنیت غذایی بالاترین امنیت است که اگر در کشور تامین نشود، کشور را دچار چالش های جدی و مشکلات عدیده خواهد کرد…

ایشان با بیان اینکه دولت باید هرساله به این بخش یارانه پرداخت کند، خاطرنشان کرد: یارانه باعث می شود تا تولیدات کشاورزی که امنیت غذایی را به دنبال دارد با هزینه ی کمتر به بازار بیاید و کشاورزان متضرر نشوند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه در بخش گندم باید اراده جدی برای خودکفایی وجود داشته باشد، یاداور شد: دولت مثل سابق حمایت از تولید گندم و خرید تضمینی این محصول را انجام خواهد داد.

وی با گرامیداشت سالروز شهادت مصطفی چمران و روز بسیج استادان، بیان کرد: استادان ما باید از این شهید بزگوار الگو بگیرند..

خطیب نماز عید سعید فطر با بیان اینکه مشکل اقتصادی کشور یک مشکل جدی است، تصریح کرد: متاسفانه مسئولان ما در مقام عمل، به اقتصاد مقاومتی بی اعتنا هستند..

امام جمعه گلپایگان، اضافه کرد: جا دارد مسئولان کشور ما به نسخه شفابخش درمان نابسامانی اقتصادی کشور که اقتصاد مقاومتی است توجه کنند، و چشم به بیرون نداشته باشند که با اقتصاد مقاومتی می توان اقتصادی مقاوم ایجاد کرد.

وی بیان کرد: باید این نسخه را باور نمود و برای تحقق اقتصاد مقاومتی و سیاست های کلی آن تلاش بیشتری کرد.

امام جمعه گلپایگان در پایان با اشاره به انتصاب فرماندار جدید و تقدیر از فرمانداران قبلی، گفت: فرماندار جدید باید برای ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گزار و همچنین تسهیل ورود سرمایه گزاران به شهرستان برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال بیشتر در منطقه تلاش کند..

 

 

 

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا