خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نماز جمعه در تاریخ ۱۳۹۷/۲/۱۴

خطبه های نماز جمعه در تاریخ ۱۳۹۷/۲/۱۴

   دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ۱۳۹۷/۲/۱۴  به امامت آیت الله سید علی طهماسبی امام جمعه گلپایگان .
 

 

 

از استاندار محترم تقاضا می کنیم وضعیت فرماندار گلپایگان را مشخص کند

 

آیت الله سید علی طهماسبی در نماز جمعه ی این هفته گلپایگان با اشاره به وضعیت نامشخص فرماندار این شهر، اظهار داشت: از استاندارمحترم اصفهان تقاضا می کنیم که وضعیت فرماندار گلپایگان را مشخص کند.

امام جمعه گلپایگان با تشکر از زحمات جناب آقای مهندس توسلی که  همزمان سمت سرپرستی فرمانداری، معاونت فرماندار و بخشداری گلپایگان  را به عهده دارد عنوان کرد: مردم گلپایگان انتظار دارند فردی عاقل، باتدبیر و با تجربه که بتواند مشکلات آنان را حل کند، به عنوان فرماندار در نظر گرفته شود.

وی افزود: مردم گلپایگان مردمی زرنگ و تیز هوش هستند که مسائل شهر را بخوبی تشخیص می دهند.

خطیب جمعه گلپایگان در بخش دیگر از خطبه ها با یاداوری حمله ی وحشیانه ی پلیس فرانسه به تظاهر کنندگان در هفته گذشته، و سکوت مجامع بین المللی، خاطرنشان کرد: این مردم برای رفع   مشکلات صنفی خود اعتراض کرده بودند که متاسفانه پلیس با برخورد وحشیانه و گلوله های پلاستیکی پاسخ آنان را داد.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اصابت گلوله ی پلاستیکی به تصویربردار ایرانی در جریان این تظاهرات، تصریح کرد: چرا وزارت خارجه ایران  پاسخی کوبنده به این اقدام پلیس فرانسه نداد.

وی با بیان اینکه دولت مدعی دموکراسی فرانسه تحمل اعتراض صنفی مردم خود را ندارد، خاطرنشان کرد: با این وجود این دولت، وقیحانه از فتنه گرانی که در ایران با هدف براندازی، اموال عمومی را مورد تعرض قرار دادند، حمایت می کرد.

آیت الله طهماسبی افزود: کسانی که به خاطر برخوردهای نیروی انتظامی با یک هنجار شکن صدای حقوق بشر آنان گوش فلک را کر کرده بود، امروز چرا سکوت کرده اند؟ مگر این خبرنگار و تصویر بردار ایرانی نبود؟

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه گاهی روحیه برخی مسئولان انسان را مایوس می کند، عنوان کرد: مسئول در نظام اسلامی باید روحیه مجاهدت و انقلابی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه آن مسئولی که روحیه انقلابی ندارد و به تن پروری خود می پردازد و به خاطر اینکه موقعیتش به خطر نیفتد در مقابل مسائل سکوت می کند،گفت:چنین مسئولی در تراز مسئول نظام اسلامی نیست .

 ایشان همچنین با یاداوری تاکیدات اخیر رهبر معظم انقلاب در بازدید از نمایشگاه کالای ایرانی در حسینه امام خمینی(ره) تصریح کرد: دولت باید به طور جدی وارد عمل شود و فارغ از شعار،  به حمایت از کالای ایرانی بپردازد.

امام جمعه گلپایگان اظهار داشت: اگر دولت از تولید کنندگان داخلی حمایت کند، تولید کنندگان نیز می توانند کالای با کیفیت تری تولید کنند و مردم نیز از آن استقبال می کنند.

وی در پایان با گرامیداشت سالروز بسیج سازندگی، خاطرنشان کرد: روحیه جهادی و خدمتگزاری اگر در هم بیامیزند، غیر ممکن های عادی ممکن خواهد شد.

ایشان افرادی که در اردوی جهادی شرکت می کنند را وارثان شهیدانی همچون علم الهدی دانست.

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا