خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نماز جمعه در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۴

خطبه های نماز جمعه در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۴

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۴ به امامت آیت الله سید علی طهماسبی امام جمعه گلپایگان .

 

امام جمعه گلپایگان:
مسئولان از انتشار قارچ گونه ی  فرقه های ضاله جلوگیری کنند/در جریان فتنه اخیر خیابان پاسداران بی تدبیری شد.
امام جمعه ی گلپایگان با بیان اینکه در جریان اخیر و فتنه ی خیابان پاسداران بی تدبیری شد، گفت: باید با کسانی که امنیت مردم را مورد هدف قرار دادند با شدت و قاطعیت بیشتری برخورد شود.
  آیت الله سید علی طهماسبی در نماز جمعه امروز که در مصلی گلپایگان برگزار شد، با اشاره به لزوم شناساندن فرقه ها ی  ضالّه و عرفان های کاذب به مردم، اظهار داشت: مسئولان از انتشار قارچ گونه ی این فرقه ها جلوگیری کنند.

امام جمعه ی گلپایگان با بیان اینکه در حوادث اخیر و فتنه ی خیابان پاسداران بی تدبیری شد، گفت: چرا باید مسئولان ما در مقابل چنین افراد آشوبگری کوتاه بیایند؟

وی با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی به شهادت رسیده بدون هیچ سلاحی مورد تهاجم این افراد و اتوبوس قرار گرفتند، تصریح کرد: باید با کسانی که امنیت مردم را مورد هدف قرار دادند با شدت و قاطعیت بیشتری برخورد شود.

آیت الله طهماسبی با بیان اینکه افراد زیادی در غالب این عرفان ها به مردم ظلم می کنند و از آنان سوء استفاده می کنند، خاطرنشان کرد: دستگاه قضائی باید با این گونه افراد که با اغفال مردم قصد رسیدن به اهداف خود را دارند، به شدت برخورد کند.

امام جمعه گلپایگان اضافه کرد: گفته می شود که آشوب اخیر هم به خاطر دستگیری یکی از افراد این فرقه که به اتهام سرقت دستگیر شده بود به راه افتاد و این افراد درخواست آزادی فرد دستگیر شده را داشتند.

وی در ادامه با تسلیت و اظهار تاسف به خاطر حادثه اخیر هواپیمای تهران- یاسوج، گفت: از مسئولان می خواهیم اگر مقصری در این زمینه وجود دارد محاکمه شود و اگر این مشکل به دلیل نقص فنی صورت گرفت، جبران شود.

خطیب جمعه گلپایگان با اشاره به آمار بالای تصادفات به خصوص تصادفات جاده ای، گفت: متاسفانه اغلب این حوادث به دلیل بی کیفیتی خودرو های داخلی است که باید فکری به حال آنها شود.

امام جمعه گلپایگان، در ادامه با یاداوری نمایش مضحکانه ی نخست وزیر رژیم صهیونیستی و یاوه سرائی های برخی مسئولان اروپایی در کنفرانس مونیخ، عنوان کرد: مسئولان باید مسائل کشور را به صورت شفاف بیان کنند.

وی با بیان اینکه چطور  بعضی ها حق دارند  با هواپیماهای آمریکایی  به بمباران مردم مظلوم  یمن بپردازند ولی ما حق دفاع از این  مردم مظلوم را نداشته باشیم، تصریح کرد: آرمان جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی، دفاع از مظلومان است و ذره ای نیز از این آرمان کوتاه نخواهد آمد.

امام جمعه گلپایگان در پایان،  با اشاره به نهم اسفند روز ملی حمایت از مصرف کنندگان، حق به دست آوردن کالای سالم و مرغوب، حق ایمنی در مقابل کالاهای خطرناک،حق برخورداری از اطلاعات کالا، انتخاب آزادانه، معاملات منصفانه، دادرسی برای جبران خسارت، و جبران خسارت از طرف تولید کننده، ایجاد تشکیلات مستقل برخورداری از حمایت دولت در مقابل تخلفات، و حق استفاده از محصول با کیفیت را از جمله حقوق مصرف کنندگان طبق قوانین بین الملل دانست و یاداور شد: امیدواریم کشور ما نیز بتواند تمام این حقوق را برای مصرف کنندگان فراهم کند.

 

 

 

درباره دفتر امام جمعه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا