خانه / اخبار شهرستان / مراسم ویژه آغاز دهه فجر سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به حضور آیت الله طهماسبی، امام جمعه گلپایگان

مراسم ویژه آغاز دهه فجر سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به حضور آیت الله طهماسبی، امام جمعه گلپایگان

برای دانلود صوت  اینجا کلیک کنید.

    

آیت الله سید علی طهماسبی در جمع و اجتماع بسیجیان و مسئولان که در صبح امروز در استانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در سه راهه طالقانی شهرستان گلپایگان برگزار شد، اظهار کرد: بزرگ ترین تهدید برای نظام اسلامی فراموش کردن ارزش ها است.

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب ارزش ها بوده است، گفت: ما انقلاب کردیم که ارزش های والای انسانی و اسلامی در جامعه حاکم شود.

وی با اشاره به اینکه دشمن می داند بزرگ ترین تهدید ما تضعیف ارزش ها و تلاش برای از بین بردن آنها است، تصریح کرد: دشمن می خواهد این گونه نظام ما را از درون تهی کند.

آیت الله طهماسبی با یاداوری تاثیر ارزش های انقلابی در ابتدای انقلاب، خاطرنشان کرد: همین ارزش ها بود که باعث شد که در مقابل توطئه های رنگارنگ دشمن این نظام حفظ شود.

امام جمعه گلپایگان افزود: باید بدانیم رمز بقای نظام اسلامی نیز زنده نگه داشتن ارزش هاست.

وی با بیان اینکه در نظام اسلامی باید اخوت و برادری بین احاد مردم و مئولان حکم فرما باشد، عنوان کرد: وحدت صدای رحمانی و هرگونه اختلاف صدای شیطان است.

آیت الله طهماسبی در ادامه دوری از ارزش ها را سبب افزایش فساد در جامعه دانست و گفت: هر مقدار ارزش ها در جامعه تقویت شود نظام قوی تر و استوارتر خواهد شد.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه دشمن می خواهد جوانان را فاسد، بانوان را بی حیا و کانون گرم خانواده را از هم بپاشد، تصریح کرد: متاسفانه به خاطر تبلیغات دشمن و بی توجهی برخی مسئولان و دور شدن برخی مدیران از ارزش ها و اخلاق اسلامی می بینیم که در جامعه نیز اخلاق و ارزش های اسلامی در حال تضعیف است.

وی با اشاره به افزایش افراد ساکن در خانه سالمندان در کشور، اظهار کرد: این مورد هم برای کشور هم برای نظام اسلامی خطراتی را در بر خواهد داشت.

آیت الله طهماسبی آمار بالای طلاق را ثمره دور شدن از ارش ها دانست و گفت: زندگی با ایثار و گذشت ادامه پیدا خواهد کرد و سازش لازمه زندگی است.

امام جمعه گلپایگان در پایان به نقش آموزش ارزش ها در مدارس و دانشگاه ها برای جوانان اشاره کرد.

     

درباره دفتر امام جمعه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا