خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نماز جمعه در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۶

خطبه های نماز جمعه در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۶

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۶ به امامت آیت الله سید علی طهماسبی امام جمعه گلپایگان .

 

 

 

 

 امام جمعه گلپایگان: انقلاب اسلامی ایران یک تحوّل فرهنگی و یک حرکت ضد استکباری در جهت مبارزه با طاغوت های حاکم بر جهان بوده است.

آبت الله سید علی طهماسبی در خطبه دوم نماز عبادی سیاسی جمعه ی این هفته گلپایگان که در مصلای این شهر برگزار شد گفت: انقلاب اسلامی ایران یک تحوّل فرهنگی و یک حرکت ضد استکباری در جهت مبارزه با طاغوت های حاکم بر جهان بوده است.

وی افزود: نهال انقلاب اسلامی که اکنون به یک درخت تنومند تبدیل شده است، در طول سی و نه سال گذشته طوفان های زیادی را پشت سر گذاشته است و علی رغم همه ی توطئه ها و دشمنی ها توانسته است به دستاورد های بزرگی نایل شود.

خطیب جمعه گلپایگان با نقل جمله ای از امام راحل در لزوم حفاظت وپاسداری از انقلاب اسلامی، گفت: همه ی ما باید قدردادن نعمت بزرگ انقلاب اسلامی باشیم، گرچه مشکلات و نارسایی ها وبی کفایتی های برخی مدیران در کشور وجود دارد، اما حرکت نظام، حرکت درستی است، اصل نظام  و رهبری والامقام این نظام به درستی دارندحرکت می کنند. و اگر قدردان نعمت انقلاب باشیم، این مشکلات جانبی هم به فضل الهی برطرف خواهد شد.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به حماسه ی ششم بهمن سال ۱۳۶۰ مردم شهر هزار سنگر آمل گفت: مردم قهرمان آمل با تقدیم چهل شهید، بساط منافقین و کمونیست ها را برای همیشه از منطقه برچیدند، و جنگل های شمال و جاده ی استراتژیک هراز را از وجود این مزدوران بیگانه پاکسازی کردند.

دکتر طهماسبی با اشاره به لجام گسیختگی فضای مجازی در کشور گفت: اینترنت در عین حالی که یک نعمت است می تواند یک نقمت باشد، یک چاقوی دو دمِ خطرناک باشد، به فرموده ی رهبر معظم انقلاب، اینترنت الآن در کشور مثل این است که یک سگ وحشی را بیاورند، بگویند قلاده اش کجاست؟ گفته شود: سفارش داده ایم که آهنگر قلاده اش را بسازد.

وی افزود: مسئولان هوشیار باشند، فضای مجازی را کنترل کنند، پیام رسان های داخلی را ایجاد و تقویت نمایند، به پیام رسان های خارجی اعتماد نکنند، تا جوانان ما از آسیب های فضای مجازی مصون بمانند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به تصویب لایحه ی کنوانسیون سازمان ملل برای مبارزه با جرایم سازمان یافته ی فرا ملی در مجلس شورای اسلامی گفت: به نظر من در این کار، بسیار عجله شده است، و ما سابقاً از این کارهای عجله ای ضربه ها خورده ایم. دولتی ها و مجلسی ها حواسشان جمع باشد، نکند دشمن بخواهد به اهدافی که از طریقFATF به دنبال آن بوده است، از طریق این کنوانسیون به هدفش برسد.

امام جمعه گلپایگان با تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه ی اول به همه ی دوستداران اهل بیت عصمت وطهارت، گفت: برخی از بزرگان فرمودند: دهه ی فاطمیه اگر اهمیت اش از دهه ی عاشورا بیشتر نباشد، کمتر نیست . تلاش کنید مجالس فاطمیه پرشور در مساجد برگزار شود.

وی گفت: همانگونه که پیامبر اکرم  و امیر المومنین (علیهما السلام ) أبوا هذه الامه هستند، حضرت خدیجه و حضرت زهرا (سلام الله علیهما) اُمّا هذه الامه هستند.

 

 

 

       

درباره دفتر امام جمعه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا