خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نماز جمعه در تاریخ۱۳۹۶/۱۰/۲۹

خطبه های نماز جمعه در تاریخ۱۳۹۶/۱۰/۲۹

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ به امامت آیت الله سید علی طهماسبی امام جمعه گلپایگان .

امام جمعه گلپایگان برجام برای ما هیچ خاصیتی نداشت/ برجام با وضعیت فعلی، مطلوب دشمن است.امام جمعه گلپایگان با اشاره به اینکه برجام هیچ خاصیتی برای ما نداشته، و دشمن به اهداف خود با اسم برجام رسیده است، گفت: چرا برخی از برجام و تداوم آن تا قیامت دفاع می کنند در حالی که ما به تعهدات خود عمل می کنیم ولی از طرف مقابل هیچ گونه عمل به تعهداتش  دیده نمی شود.آیت الله سیدعلی طهماسبی در نماز جمعه امروز که در مصلای گلپایگان برگزار شد با اشاره به بی خاصیت شدن برجام با وجود تحریم های امریکا علیه ایران، بیان کرد: برجام برای دشمن به همین شکل مطلوب است.امام جمعه گلپایگان با بیان این نکته که امریکا هیچ گاه از برجام خارج نخواهد شد، تصریح کرد: دشمنان ما با کند شدن فعالیت های هسته ای و سرخورده شدن دانشمندان ما خوشحال هستند.

ایشان در ادامه، اهانتِ نژاد پرستانه ی ترامپ دیوانه به برخی مردم جهان را محکوم کرد وگفت:از کوزه برون تراود آنچه که در اوست.

امام جمعه گلپایگان با گرامیداشت ۲۹ دی ماه سالروز مقاومت ۲۲ روزه ی مردم غزه  در برابر رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی و نام گذاری آن به روز غزه، خاطرنشان کرد: این مقاومت دلیرانه، نقطه ی عطفی در تاریخ فلسطین و منطقه بود.

وی افزود: روز غزه همانند روز قدس، فرصت مناسبی است تا فریاد حق طلبی و مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان برسد.

آیت الله طهماسبی در ادامه با اشاره به ۲۹ دی به عنوان روز هوای پاک ، مطرح کرد: همه ی ما موظفیم برای حفظ تمیزی هوا تلاش کنیم و ان را پاک نگه داریم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گلپایگان با تبریکِ پنجم جمادی الاولی زادروزِ با سعادت صدّیقه ی صغری زینب کبری سلام الله علیها و تبریک مضاعف به همه ی پرستاران عزیز گفت: این روزِ مبارک از سال ها پیش، روز پرستار نامیده شده است، پرستاری که با دستان نوازشگر و قلبِ مهربان خود، دردِ بیمار را تسکین می بخشد، و به او نویدِ حیاتی دوباره می دهد. باید قدرِ او را دانست، و به او و حرفه ی مقدّسش احترام گذاشت.

 

امام جمعه گلپایگان با یاداوری سخنان رهبر فرزانه انقلاب دردیدار شرکت کنندگان در دوازدهمین نشست بین المجالس کشورهای اسلامی گفت: فلسطین و اتحاد دنیای اسلام از جمله موضوعات اساسی کشورهای اسلامی است که باید مورد توجه جدی کشورهای مسلمان قرار گیرد.

وی در ادامه با تاکید بر سخنان رهبر معظم  انقلاب مبنی بر اینکه دنیای اسلام باید در مقابل مسائل اساسی با صدای بلند و صراحت موضع خود را بگوید، تصریح کرد: یکی از موضوعات اصلی دنیای اسلام، توجه به  پیشرفت علمی است.

خطیب جمعه گلپایگان در انتها اظهار داشت : تجربه ی جمهوری اسلامی نشان داده است که با تلاش و تکیه برجوانان می توان رتبه ی علمی خود را ارتقا داد.

 

درباره دفتر امام جمعه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا