خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نماز جمعه در تاریخ۱۳۹۶/۱۰/۲۲

خطبه های نماز جمعه در تاریخ۱۳۹۶/۱۰/۲۲

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ به امامت آیت الله سید علی طهماسبی امام جمعه گلپایگان .

امام جمعه گلپایگان 

اگر بخواهیم در دنیایی که قانون جنگل بر آن حاکم است، کشور را حفظ کنیم باید خودمان و اقتصادمان را قوی کنیم.

 

آیت الله  سید علی طهماسبی با بیان اینکه مسئولان بدانند راه پیشرفت کشور چشم دوختن به خارج نیست، گفت: توجه به توان داخلی، اعتماد به جوانان کشور، مبارزه با فساد، کنار گذاشتن مدیران بی کفایت، تلاش برای ایجاد اشتغال، استفاده از منابع سرشار خدادادی کشور مسیر درست پیشرفت امروز کشور است

 

خطیب جمعه گلپایگان در نماز جمعه امروز که در مصلای این شهر برگزار شد، اظهارداشت: اگر بخواهیم در دنیایی که قانون جنگل بر آن حاکم است، کشور را حفظ کنیم باید خودمان و اقتصادمان را قوی کنیم.

 

امام جمعه گلپایگان با بیان اینکه دنیای امروز قانون جنگل بر آن حاکم است، گفت: امروز در دنیا هر که زور  و قدرت دارد بر دیگران مسلط می شود.

 

وی با اشاره به اینکه تنها راه حفظ کشور در این شرایط، قوی کردن خود و اقتصاد است، تصریح کرد: باید با توجه بیشتر به جوانان، راه پیشرفت علمی را هموارتر کنیم.

 

دکتر طهماسبی با بیان اینکه مسئولان بدانند راه پیشرفت کشور چشم دوختن به خارج نیست، افزود: توجه به توان داخلی، اعتماد به جوانان کشور، مبارزه با فساد، کنار گذاشتن مدیران بی کفایت، تلاش برای ایجاد اشتغال، استفاده از منابع سرشار خدادادی کشور، مسیر درست پیشرفت امروز کشور است.

 

امام جمعه گلپایگان با اشاره به سخنان اخیر رهبر فرزانه ی انقلاب در جمع مردم قم، خاطرنشان کرد: دشمن مانند مگس بر روی زخم ناشی از مشکلات می نشیند.

 

وی با بیان اینکه باید ضعفها و مشکلات را حل کنیم، اضافه کرد: اگر مشکلات داخلی نداشته باشیم فضاسازی و تبلیغات بیگانگان اثری نخواهد داشت.

 

ایشان در ادامه با اشاره به حضور به موقع و منسجم مردم در روزهای اخیر، یادآور شد: کینه ورزی دشمنان نباید موجب شود مسئولان از ضعف ها و مشکلات به ویژه طبقه ضعیف جامعه غافل شوند.

 

امام جمعه گلپایگان در ادامه با یاداوری ۴۰ سال ایستادگی مردم ایران در مقابل زورگویی های دشمنان، گفت: ان شاء الله ملت ایران همچنان اهداف والای خود را با تجربه ی بیشتر و باانگیزه تر از گذشته پیش خواهد برد.

 

درباره دفتر امام جمعه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا