خانه / آرشیو خطبه های نماز جمعه / خطبه های نماز جمعه در تاریخ۱۳۹۶/۱۰/۱۵

خطبه های نماز جمعه در تاریخ۱۳۹۶/۱۰/۱۵

دریافت فایل صوتی خطبه های نماز جمعه این هفته به تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ به امامت آیت الله سید علی طهماسبی امام جمعه گلپایگان .

امام جمعه گلپایگان :
زندگی اشرافی مسئولان کشور، سم مهلک نظام اسلامی است.
انقلاب اسلامی ما انقلاب محرومان بوده است که هیچ گاه نباید از مسیر اصلی خود که خدمت به محرومان و قشر آسیب پذیر جامعه است منحرف شود.
ایشان با اشاره به اینکه منشاء اغتشاشات اخیر غفلت از محرومان و بروز زندگی اشرافی در برخی از مسئولان بوده است اظهار داشت: زندگی اشرافی مسئولان کشور، سم مهلک نظام اسلامی است.امام جمعه گلپایگان، بیان کرد: انقلاب اسلامی ما انقلاب محرومان بوده است که هیچ گاه نباید از مسیر اصلی خود که خدمت به محرومان و قشر آسیب پذیر جامعه است، منحرف شود.وی افزود: انقلاب ما حاصل تلاش همین محرومان بوده است.آیت الله طهماسبی با بیان اینکه مسئولان در نظام اسلامی باید شیفته ی خدمت باشند نه تشنه ی قدرت، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی افراد در این نظام ده ها مدیریت در دست گرفته اند که به هیچ کدام نمی توانند برسند که  این نشان از تشنه قدرت بودن این افراد است.

امام جمعه گلپایگان با تاکید بر لزوم وحدت کلمه در مقابل دشمن، عنوان کرد: دشمن پیوسته در حال نقشه کشیدن است.

وی با اشاره به اینکه امروز جنگ دشمنان علیه ما جنگ اقتصادی است، گفت: مسئولان گزارش دهند که تاکنون در سال اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال چه کرده اند؟   چند شغل تاکنون ایجاد کرده اند؟

ایشان با یاداوری این مساله که در حوادث اخیر منشا این توطئه ها مسائل اقتصادی جامعه بوده است، یاداور شد: دشمن پیوسته در حال توطئه بر علیه نظام اسلامی ما است و از هر بهانه ای برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کند .

امام جمعه گلپایگان در ادامه رها بودن فضای مجازی در کشور را یک تهدید دانست و تصریح کرد: متاسفانه مسئولان از این قضیه غفلت کرده اند، هیچ کجای دنیا  حتی در امریکا هم فضای مجازی در این حد بی در و پیکر نیست.

وی با بیان اینکه فضای مجازی باید کنترل شود، خاطرنشان کرد:  با ساز و کار فعلی، اطلاعات کشور به راحتی و مفت  به دست دشمن می رسد.

آیت الله طهماسبی با اشاره به اینکه در روزهای اخیر آنچه  به دست اغتشاشگران اتفاق افتاد، افساد فی الارض و محاربه با نظام اسلامی بود، تصریح کرد: ملت ما از دستگاه قضائی انتظار دارند، هیچ گونه رحمی بر این افراد نکنند و آنها را به عنوان محارب و مفسد فی الارض محاکمه کنند و به اشد مجازات برسانند.

امام جمعه گلپایگان، گفت: این ملت با حضور پرشور خود در راهپیمایی های اخیر اعلام کرده اند از این پس نیروی انتظامی باید با اغتشاشگران و تخریب کنندگان بیت المال و اموال عمومی و خصوصی مردم به شدت برخورد نماید.

 

درباره دفتر امام جمعه گلپايگان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذ

رفتن به بالا